Гончар Станіслав

Антицелюлітний масаж у Львові

Не засмучуйтеся, якщо побачили ефект апельсинової шкірки на сідницях чи стегнах. Потрібен спеціальний масаж, щоб це виправити, щоб налагодити відтік лімфи.

антицелюлітний масаж львів

Целюліт не є наслідком ожиріння, проте чим вища вага, тим більше його помітно. Він знайомий деяким струнким дівчатам, і нерідко викликає подив. 

Целюлітом називають структурні зміни в підшкірно-жировому шарі, який стає неоднорідним. Це явище частіше притаманне жінкам, бо у них характерна будова жирових клітин. Вони мають дещо більший розмір, аніж в організмі чоловіків, на них діють жіночі гормони. Із ним можна і треба ефективно боротися. 

Не засмучуйтеся, якщо побачили ефект апельсинової шкірки на сідницях чи стегнах. 

Целюлітні клітини притягують воду, виникає набряк, біль та естетичний дискомфорт. Потрібен спеціальний масаж, щоб ці симптоми зникли, щоб налагодити відтік лімфи. 

Впізнали себе? Тоді вам потрібен антицелюлітний масаж. Львів має достатньо кабінетів масажу із кваліфікованими фахівцями. Сеанси проходять із мінімальним дискомфортом, а ефект видно одразу. 

Як позбутися целюліту раз і назавжди?

Після курсу масажу слід:

  • пити достатньо води, не менше 2 л на день, при чому чай, кава та супи не рахуються;
  • не харчуватися фастфудом;
  • займатися спортом;
  • слідкувати за гормональним балансом;
  • робити перерви у сидячій роботі, в обід краще прогулятися парком. 

Тоді вірогідність рецидиву буде низькою, шкіра залишиться гладенькою надовго. 

Який результат дає антицелюлітний масаж Львів?

Ефект видно після кількох сеансів:

  • зменшення набряку;
  • поліпшення тонусу шкіри;
  • зниження ваги.

Масаж можна проводити як просто руками, роблячи розминаючі рухи, так і за допомогою банок. Можливий помірний дискомфорт, який дуже швидко минає. 

У яких зонах роблять антицелюлітний масаж?

Найчастіше целюліт виникає на сідницях, животі або руках. Це ті зони, де багато жирової тканини. Після масажу статура стає більш стрункою, підтягненою, покращується рельєф та форма. Навіть худі жінки стають більш привабливими. 

Усі рухи проводяться у напрямку до серця: сеанс розпочинається з розмасажовування ніг, далі задіюються стегна, сідниці. Сеанс триває 1 годину. Такий вид масажу має робити тільки фахівець, бажана наявність у масажиста медичної освіти. Причина у тому, що медик знає, як розташовані лімфатичні судини. І тому ефект буде кращим. 

Зазвичай курс триває 10 сеансів. Коли целюліт дуже виражений, можна рекомендувати 15 візитів до масажиста.

Подбайте про свою красу, запишіться на антицелюлітний масаж, ціна у Львові вам сподобається.

ЧаПи

Целюлітом називають структурні зміни в підшкірно-жировому шарі